Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради звертається до Вас, як до активних мешканців села, та просить Вас прийняти участь в щорічному обласному марафоні до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації..

Розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад. Організовує розподіл коштів Спостережна рада у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

Інформаційна довідка

1. Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  2. Розрахунковий розрахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  3. Код ЄДРПОУ банку – 14360570