Запорізька область, Бердянський район

В Осипенківському музеї вшанували Героїв Небесної Сотні, АТО і борців за незалежність України всіх часів.

Дата: 22.02.2018 10:12
Кількість переглядів: 841

В Осипенківському музеї вшанували Героїв Небесної Сотні, АТО і борців за незалежність України всіх часів!

20 лютого співробітники Осипенківського краєзнавчого музею та вихованці юнацької краєзнавчої студії «Джерельце» здійснили акцію «Свіча пам'яті». Запаленням лампадок та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників Революції Гідності, односельця – учасника столичного Євромайдану і воїна АТО Володимира Зюзя (1948-2014), та всіх краян, які віддали життя за Вітчизну та відійшли у безсмертя.

Вихованці студії переглянули документальні фільми про патріотизм та мужність. Протягом місяця в музеї діє тематична виставка фотодокументів та публікацій: «Ми не забудемо», присвячена героям Небесної сотні й борцям за волю України.

Також, до Міжнародного дня рідної мови проведемо конкурс патріотичних віршів «Літератори Бердянщини». У виконанні юнацтва прозвучали патріотичні вірші письменників-земляків Володимира Сіренка, Григорія Горбача, Тетяни Сугалової -Катрич, Ольги Будугай.