Субвенція з державного бюджету бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

На виконання п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад», виконавчим комітетом Осипенківської  сільської ради сформовано та надано перелік проектів разом із проектними заявками на проекти, які планується фінансувати за рахунок коштів зазначеної субвенції у 2017 році.До переліку увійшли 11 проектів.

Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обєднаних територіальних громад у 2017 році в Осипенківській обєднаній територіальній громаді