Амбулаторія загальної практики сімейної медицини!

Капітальний ремонт вулиці Кільцева у с.Червоне Поле Осипенківської сільської ради Запорізької області. З держвного бюджету було надано 759,68 тис.грн., освоєно 756,656 тис.грн.

Капітальний ремонт вуличного освітлення вулиць: Степової, Кільцевої, Верхньої, Копилова, Центральної (Леніна), с.Червоне поле Бердянського району з використанням енергозберігаючих технологій. Було освоєно 175, 836 тис. грн. державної субвенції. В с.Червоне Поле було встановлено 33 вуличних світильника.

Капітальний ремонт вуличного освітлення вул.Кулика с.Деревецьке Бердянського району з використанням енергозберігаючих технологій. Було освоєно 59, 936 тис.грн державної субвенції. В Деревецькому було встановлено 12 вуличних світильників.

В рамках Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року було реалізовано такі заходи:

Реконструкція Червонопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: с.Червоне Поле Вул.Центральна (Леніна) 222, Бердянського району, Запорізької області – заміна покрівлі, віконних та дверних блоків, утеплення фасаду та заміна існуючої системи опалення. З обласного бюджету було освоєно 520, 692 тис. грн., з місцевого бюджету 64,4 тис. грн.