Ремонтні роботи та придбання техніки!

Придбання персональних компютерів в комплекті 2 одиниці  у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49 Осипенківської сільської ради Бердянського району  Запорізької області. Всього було витрачено 29, 976 тис.грн. З державного бюджету 25, 910 тис.грн, а з місцевого 4, 066 тис.грн.

Придбання Інтерактивних мультимедійних комплексів  SMART 1 одиниця у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49 Осипенківської сільської ради Бердянського району  Запорізької області. Всього було витрачено 41, 706 тис.грн. З державного бюджету 41,580 тис.грн, з місцевого 0,126 грн.

Придбання Багатофункціонального пристрою (лазерного) 1 одиниця у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49. Всього було витрачено 7, 572 тис.грн. З державного бюджету було використано 7, 200 тис.грн, а з місцевого 0, 372 грн.

Придбання персонального компютера в комплекті 1 одиниця у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49. Всього було витрачего 8, 700 тис.грн. Здержавного бюджету було витрачено 8, 433 тис.грн., а змісцевого 0,267 грн.

Придбання проектора  в комплекті 1 одиниця у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49. Всього було витрачено 7,200 тис.грн. З державного бюджету було витрачено 7,000 тис. грн, з місцевого 0, 200 грн.

Придбання телевізора  1 одиниця  у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49. Всього було витрачено 7,200 тис.грн. З державного бюджету було витрачено 7,000 тис. грн, з місцевого 0, 200 грн.

Придбання ноутбука 1 одиниця у Старопетрівську ЗОШ І-ІІ ст. с.Старопетрівка вул. Жигуліних, 49. Всього було витрачено 21,924 тис. грн. З державного бюджету було витрачено 21, 624 тис.грн, з місцевого 0,300 грн.

Реконструкція газової мережі котельні КП «Новопетрівський сількомунгосп» провул.Шкільний, 8а с.Новопетрівка Бердянського району Запорізької області.З державної субвенції було надано  28, 850 тис.грн. Проект розроблено, роботи заплановані на 2018 рік

Капітальний  ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та ДНЗ «Колосок» по вул.Центральна с.Новопетрівка Бердянського району Запорізької області. За рахунок державної субвенції було освоєно 356, 9 тис.грн.

Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення вулиць Садова, Пушкіна, П'ятигорська, Поштова, Комарова, Гагаріна, Українська та провулку Квітковий в с.Новопетрівка Бердянського району Запорізької області з використанням енергозберігаючих технологій. Було освоєно 549, 334 тис. грн державної субвенції.В селі Новопетрівка було встановлено 113 вуличних світильників.

Капітальний ремонт підлоги спортзалу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. в с.Новопетрівка вул.Центральна 73, Бердянського району. З обласного бюджету було освоєно 100, 00 тис грн., з місцевого бюджету 19, 721 тис. грн.

Капітальний ремонт Новопетрівського Будинку культури (заміна віконних та дверних блоків) по вул. Центральна, 48 с.Новопетрівка Бердянського району. З обласного бюджету було освоєно 116, 27 тис. грн., з місцевого бюджету 14, 859 тис. грн.

Капітальний ремонт Старопетрівського сільського клубу по вул. Жигуліних, 30 с.Старопетрівка Бердянського району. З обласного бюджету  було освоєно 283, 73 тис. грн., з місцевого бюджету 140, 975 тис. грн..

Капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) будівлі Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. в с. Новопетрівка вул. Центральна,73 Бердянського району. За рахунок субвенції з державного бюджету було освоєно 534,8 тис.грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету було проведено капітальний ремонт покрівлі Новопетрівської амбулаторії по вул.Центральна, 2 с.Новопетрівка Бердянського району. Було освоєно 512,7 тис.грн. субвенції.