Капітальний ремонт окремих елементів будівлі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Матеріально-технічне забезпечення освітніх закладів громади у 2017 році (за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та співфінансування з місцевого бюджету сільської ради.) В Осипенківську ЗОШ І-ІІІ ступенів було придбано 11 компютерів на суму 127, 980 тис.грн. За рахунок субвенції з державного бюджету було витрачено 126, 780 тис. грн, з місцевого бюджету 1,200 грн.

Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення вулиць Манжиєва, Суворова, Кармелюка, Вишневої, 8 Березня, Крупської, Лермонтова та «Центр» с.Осипенко Бердянського району Запорізької області з використанням енергозберігаючих технологій. Було освоєно 461, 416 тис.грн державної субвенції. В селі Осипенко було встановлено 158 вуличних світильників.

Капітальний ремонт окремих елементів адміністративної будівлі сільської ради по вул.Маріупольське шосе, 23 с.Осипенко Бердянського району Запорізької област. З державної субвенції було освоєно 1462,97 тис. грн..

Капітальний ремонт окремих елементів будівлі (заміна віконних та дверних блоків) Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Осипенко вул. Новоспасівська 6, Бердянського району Запорізької області. З державної субвенції  було освоєно 1408,7 тис. грн..